Chcesz zostać harcerzem lub harcerką? - nic trudnego!

Jeśli odpowiedziałeś na to pytanie twierdząco, to pozostaje Ci tylko jedno - przyjdź na zbiórkę harcerską! Jeżeli jesteś:
 dziewczyną - przyjdź w dowolny poniedziałek o godzinie 16:00
chłopakiem (V i VI klasa) - spotykamy się w każdy piątek o godzinie 16:00
chłopakiem/dziewczyną (IV i V klasa) - spotykamy się w każdą środę o godzinie 17:00.

Wszystkie zbiórki (jeżeli nie zostanie podane inaczej) odbywają się w naszej harcówce 
(ul. 28 czerwca 1956 r. 293/2).
Dlaczego ZHP? - "Trudno odpowiedzieć na takie pytanie – no bo dlaczego ludzie uczą się sztuki przetrwania w lesie czy górach? Dlaczego żeglują? Dlaczego uczą się pierwszej pomocy przedlekarskiej? Dlaczego budują obozy w środku lasu? Dlaczego wędrują z plecakiem po górach? Dlaczego wieczorami śpiewają i bawią się przy ognisku? Dlaczego organizują wyprawy zagraniczne i nawiązują kontakty z ludźmi z innych krajów? Dlaczego skaczą ze spadochronem albo płetwonurkują? Dokładnie nie wiadomo dlaczego ludzie robią te wszystkie rzeczy, ale wiadomo, że te wszystkie rzeczy można robić w ZHP. Ale nikt tego za Ciebie nie zrobi jeśli sam nie spróbujesz."

Zapraszamy to zapoznania się z resztą artykułu DLACZEGO ZHP?
Drodzy rodzice!
Możecie mieć pewność, że Wasze dziecko podczas zbiorek harcerskich i wszystkich wyjść (biwaków, rajdów, obozów itp) organizowanych przez naszą drużynę lub szczep będzie pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Są to osoby odpowiednio przeszkolone do pełnionych funkcji.


DOŁĄCZYĆ MOŻNA W KAŻDYM MOMENCIE! NABÓR TRWA CAŁY ROK!

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo