ZIMOWSIKO ODWOŁANE

2013-12-13 18:50:28, komentarzy: 0

Niestety z powodu zbyt małej ilości chętnych zimowisko, które miało odbyć się w terminie 1-5.02.2014 r. zostało ODWOŁANE!

W takiej sytuacji odbędzie się zimowy biwak drużyny. Biwak ten tradycyjnie potrwa od piątkowego popołudnia do niedzieli. Najprawdopodobniej biwak odbędzie się pod koniec stycznia lub w pierwszy weekend lutego. Dokładny termin, miejsce oraz koszt biwaku podam później.Kadra planuje również zorganizować dla Was podczas ferii wyjścia np. do kina czy na lodowisko, albo wspólna zbiórka w harcówce w "luźniejszym" klimacie. Postawimy wówczas na integracje wewnątrz drużyny i jak najmniejsze koszty.

Oczywiście są to tylko wstępne plany. Wszystko może ulec zmianie, jednakże jakieś atrakcje podczas i/lub w okolicach ferii zostaną zorganizowane;)

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo