Zimowisko 2014

2013-11-24 14:36:02, komentarzy: 0

Znane są już szczegóły dotyczące zimowiska, które odbędzie się w czasie ferii zimowych! ​Tym razem wyjeżdżamy w góry, do Szklarskiej Poręby  terminie 1-5.02.2013. ​Serdecznie zapraszam do zapoznania się z informatorem (dostępnym w zakładce "Do pobrania") i jak najszybszego zgłaszania się.

 

Bardzo porszę jednak zapoznać się również poniższymi informacjami:
1) Od nowego roku harcerskiego wpłaty na zimowiska i obozy przyjmowane są TYLKO na konto hufca, a potwierdzeniem wpłaty jest faktura. Drużynowi nie przyjmują już wpłat i nie wystawiają już KP! Wszystkie szczegóły i dane w informatorze.
 
2) Tak samo jak na obóz koniecznie jest wypełnienie KART OBOZOWYCH i oddanie ich najpóźniej do 10.12 (tak samo jak wpłat), bez tego dziecko nie może jechać na wyjazd.

Zachęcam do zabierania sanek, jabłuszek itp, ponieważ na pewno nie zabraknie zabaw na śniegu :)
Oczywiście proszę również, aby harcerze mieli odpowiednią odzież zimową, myślę, że mały plecak i termos również się przydadzą.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo