Zbiórka drużyny i 11 listopada

2012-11-04 17:12:04, komentarzy: 0

W kościele na Dębcu 11. listopada, w Dniu Niepodległości odbędzie się Msza św. w intencji Ojczyzny o g. 10:00, po Mszy św. śpiew pieśni patriotycznych w domu katechetycznym (za stroną www.swtrojca.archpoznan.org.pl )

Spotykamy się o 9:30 pod kościołem w pełnym umundurowaniu (oczywiście jeśli ktoś takie posiada). Wystawiamy poczet sztandarowy ze sztandarem hufca. Proszę o liczne przybycie i informację o swojej obecności do 9.11 (piątek).

Udział w śpiewaniu pieśni jest nieobowiązkowy.


Zbiórka całej drużyny odbędzie się 19.11 (poniedziałek) o godz. 17:00 w harcówce. Świętować będziemy imieniny patrona drużyny - Janusza Korczaka. Zbiórka potrwa dłużej niż zwykle, około 1,5 godziny. Obecność obowiązkowa!!!

 

Przypominam także o opłacaniu składek członkowskich - 7zł/miesiąc. Za cały rok harcerski opłata wynosi 70zł.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo