UWAGA, UWAGA!

2014-06-19 16:01:37, komentarzy: 0

UWAGA, UWAGA!

1) UZUPEŁNIAJĄCE INFORMACJE O OBOZIE

Zbiórka na obóz będzie w nocy z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK (29/30.06) równo o północy przed wejściem na stary dworzec PKP. Bardzo proszę o punktualność i o zabranie WAŻNEJ LEGITYMACJI SZKOLNEJ. Pakujemy się wyłącznie w plecaki (proszę nie zabierać ze sobą walizek, siatek i innych tego typu rzeczy - są one niepraktyczne). Wracamy w niedzielę 13.07 o godz. 17.26 na dworzec PKP (nie wiadomo na jaki peron, więc będzie trzeba się zorientować na miejscu). Nikt nie może wracać do domu sam, chyba że wcześniej otrzymam pisemną zgodę na samodzielny powrót do domu od rodziców lub opiekunów.

 

Śpimy na łóżkach polowych zwanych "kanadyjkami", mimo to zabieramy ze sobą karmatę, która przyda się niejednokrotnie podczas różnych zajęć ;)

 

2) ZAKOŃCZENIE ROKU HARCERSKIEGO

Zbiórka kończąca rok harcerski odbędzie się 26.06 o godz. 17:00 w harcówce koło pętli tramwajowej i potrwa do ok godz. 18:30. Obowiązkowe jest pełne umundurowanie! W ostatnim tygodniu czerwca zbiórki zastępów nie odbędą się.

 

3) FAKTURY ZA OBÓZ

Można już odbierać faktury za obóz. Wszystkie znajdują sę w harcówce, wystarczy przyjść  podczas jakiejkolwiek zbiórki. Można je również odebrać podczas zakończenia roku.

 

4) SKŁADKI

Wielu z Was wciąż zalega z opłatami za składki!!! Bardzo proszę o urgulowanie tego podczas zakończenia roku!!!

 

 

dh. Magda

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo