Procesja Bożego Ciała

2013-05-20 21:01:24, komentarzy: 0

Tak, jak w zeszłym roku, tak i w tym nasz szczep brać będzie udział w Procesji Bożego Ciała w Parafii św. Trójcy. Wszystkich harcerzy i harcerki, a także instruktorów szczepu zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. Dzięki Proboszczowi tej parafii mamy swoją harcówkę, swoje własne miejsce, gdzie możemy się spotykać. 


Procesja po za tym, że jest dla nas kolejnym polem harcerskiej służby jest sposobnością do tego, by pokazać się na terenie naszego działania, a także, żeby podziękować parafii za naszą harcówkę. 

Dlatego też proszę o pełną mobilizację. Udział w procesji nie jest nadmiernie męczący, a dla wizerunku szczepu to bardzo wiele.

 


Szczegóły co do godziny spotkania już wkrótce!!! Obowiązkowe pełne i nienaganne umundurowanie! Mam nadzieję, że 30 maja stawi się nas bardzo dużo!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo