Obóz 2013! Nie pożałujesz! :)

2013-03-10 12:18:47, komentarzy: 0

W tym roku znów odwiedzimy nasza bazę obozową w Kaplinie. Opis znaleźć można na stronie naszego hufca - http://zhp.poznan-wilda.pl/index.php?kid=25. Zapraszam do zapoznania się z informatorem obozowym, dostępnym do pobrania tutaj.

Obóz trwać będzie 13 dni (8.07-20.07) i kosztować zaledwie 470 zł.

Naprawdę warto pojechać, gdyż jest to podsumowanie całorocznej pracy harcerskiej oraz możliwość zawiązania nowych przyjaźni z harcerzami z innych drużyn harcerskich działających na Wildzie. Jest to równiez okazja do wyrobienia samodzielności. Mamy więc nadzieję, że uczestnikami będą wszyscy członkowie drużyny!

Informacje związane z terminem wpłat, tematyką oraz ekwipunkiem będą na bieżąco podawane harcerzom na zbiórkach i wysyłane mailowo do rodziców.

 

Zapraszamy do Kaplina!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo