Nabór! + Przypominajka!

2013-11-27 16:58:03, komentarzy: 0

Kadra naszej drużyny wspólnie z kadrą 1 WGZ organizuje w Szkole Podstawowej 84 nabór! Jest nas stosunkowo mało, zależy mi abyśmy zyskali nowe harcerki i nowych harcerzy ;) Bo im więcej osób, tym raźniej, a zabawa jest o wiele fajniejsza! :) Z tego względu bardzo proszę, aby każdy kto jest uczniem SP84 4.12 przyszedł do szkoły w mundurze. Pokażmy innym, że harcerze w Waszej szkole czynnie działają! Zapraszajcie też swoich znajomych, kuzynki czy kuzynów do wstąpienia w nasze szeregi :)

Mini przypominajka:

  • 14-15.12 - biwak wigilijny w Robakowie; cena: 30zł; termin wpłat i oddania zgody od rodziców lub opiekunów - do 9.12! Do tego dnia mogą się również zgłosić Wasi rodzice, aby odwiedzić nas na biwaku i wspólnie zasiąść do harcerskiej wigilii :)
  • do 3.01 należy poinformować mnie o tym, jaki rozmiar koszulki chcecie dostać i oczywiście zapłacić za nią ;) cena 18zł/sztukę!
  • 1-5.02 - zimowisko w Szklarskiej Porębie; cena: 470zł; termin wpłat (uwaga - tylko na konto hufca) - do 10.12; termin oddawania wypełnionych kart obozowych - do 19.12!
  • większość z Was nie ma uregulowanych składek członkowskich! 7zł/miesiąc (szczegółowe informacje rodzice mogą na własną prośbę otrzymać ode mnie mailowo)

                                                                                                            dh. Magda

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo