Msza harceska - ciąg dalszy naboru

2012-09-30 21:41:35, komentarzy: 0

Po raz kolejny mamy okazję, żeby spełnić się na polu harcerskiej służby zgodnie ze słowami Przyrzeczenia Harcerkiego: Mam szczerą wolę pełnić służbę Bogu i Polsce.

Zapraszamy wszystkie zuchy, zuchenki, harcerki, harcerzy, instruktorki i instruktorów naszego hufca, a także ich rodziców do udziału w harcerskiej mszy w niedzielę 7.10.2012r.  o godz. 11.15 w Kościele pw. Świętej Trójcy na Dębcu.

Ważne, aby było nas jak najwięcej w mundurach harcerskich, żebyśmy mogli pokazać, że istniejemy. W ogłoszeniach znajdzie się wzmianka o naszej działalności a przed kościołem rozdawać będziemy ulotki.

Spotykamy się o godz. 11.00 przed kościołem w pełnym oraz wzorowym umundurowaniu. Bardzo nam zależy, aby przybyło nas jak najwięcej. Proszę o informację kto będzie do soboty 6.10.2012r.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo