KRONIKA

2013-11-29 13:25:10, komentarzy: 0

Czuwaj!
Przypominam, że każdy z Was, kto ma otwartą próbę na stopień ma za zadanie opisać w kronice jakieś wydarzenie, w którym brała udział nasza drużyna. Zapytajcie się druhny Agnieszki o czym moglibyście napisać, żeby nie zdublować wpisu! :) Taka notatko powinna zawierać najważniejsze informacje, może zawierać własną opinie i powinna być nie krótsza niż 10 zdań (najlepiej około 15). Zadanie bardzo proste, pod warunkiem, że opisujemy bieżące wydarzenia. Nie dopuśćmy więc do sytuacji, kiedy ktoś musiałby opisywać zbiórkę, która odbyła się kilka miesięcy wcześniej. Dbajmy o naszą kronikę, postarajmy się aby była prowadzona na bieżąco. Jest to w końcu element naszej obrzędowości!
                                         
                                                                                    dh. Magda

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo