Koszulki szczepu + KPH

2013-11-24 21:17:31, komentarzy: 0

Każdy członek naszego szczepu będzie mógł już od zimowiska szczycić się szczepową koszulką! Będą one ciemnozielone, z przodu będzie plakietka naszego szczepu, a z tyłu napis "II szczep". Koszt jednej koszulki (oczywiście można zamówić kilka sztuk) to 18zł. Wpłat należy dokonać najpóźniej do 3.01.2014r.! Rozmiarówka w zakladce "Do pobrania".

Na biwaku urodzinowo-rodzicowym podjęta została decyzja o utworzeniu Koła Przyjaciół Harcerstwa przy II Szczepie. Przewodniczącą koła zgodziła się zostać dh. hm. Małgorzata Łuszczek - Pawełczak - mama naszego harcerza starszego (Jaromira) i zuchenki (Mai). KPH ma na celu propagowanie harcerstwa, wspieranie kadry szczepu w działaniach organizacyjnych i pozyskiwaniu funduszy na rzecz szczepu. Serdecznie zachęcam do dołączenia informując jednocześnie, że jeśli ktoś nie chce, bądź nie może oficjalnie dołączyć do KPH rozumiem i informuję, że przynależność NIE JEST OBOWIĄZKOWA i nie będzie to pociągało za sobą żadnych konsekwencji.

W najbliższym czasie (również w ten wtorek) będą rozdawane dzieciom koperty od druhny przewodniczącej, w której są informacje dla Państwa w sprawie KPH oraz deklaracja przynależności. Prosiłabym o szybkie oddanie deklaracji osób zainteresowanych, abyśmy mogli jak najszybciej oficjalnie zatwierdzić w hufcu działanie Koła.

Zachęcam więc również Państwa do zakupienia dla siebie koszulki szczepu (szczególnie Rodziców zainteresowanych wstąpieniem do KPH) :)

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo