KARTY I WPŁATY ZA OBÓZ + ZAKOŃCZENIE ROKU + ZEBRANIE Z RODZICAMI

2015-06-20 17:08:14, komentarzy: 0
1) Przypominam, że na wpłaty za obóz oraz wypełnione karty uczestnika czekamy już tylko do poniedziałku. Karty można donieść w poniedziałek do harcówki przy pętli w godzinach 17:30-18:00. Wpłaty należy dokonać na konto hufcowe:

ODPŁATNOŚĆ: 650 złotych – na konto hufca, wymagane jest jednorazowe wpłacenie CAŁEJ kwoty z podaniem w tytule wpłaty imienia i nazwiska dziecka oraz dopiskiem „Niesulice II Szczep”.
 
UWAGA!!! FAKTURY VAT będą wystawiane w przeciągu 7 dni od daty wpłynięcia wpłaty na konto hufca. Faktury wystawiamy TYLKO do wpłat na konto, na osobę / firmę, która dokonała wpłaty.
 
Dane do przelewu: 13 1090 1359 0000 0000 3501 8492
Hufiec ZHP Poznań-Wilda. 61-519 Poznań, ul. Kosińskiego 9

 


2) W najbliższy czwartek serdecznie zapraszam na szczepowe zakończenie roku harcerskiego. Odbędzie się ono o godzinie 18:00 w harcówce przy pętli i potrwa godzinkę.

O godzinie 19:00 odbędzie się obowiązkowe zebranie z rodzicami dzieci jadących na obóz. Zebranie organizują komendantka obozu oraz komendantka szczepu. Zebranie jest bardzo ważne, omawiany będzie na nim m.in. nowy dokument - warunki uczestnictwa, który powinniśmy Państwu przedstawić.

Zbiórka żeńskiego zastępu odbędzie się we wtorek bez zmian. Natomiast zbiórka męskiego zastępu jest odwołana.


​3) Przypominam również o opłaceniu składek członkowskich (jeśli ktoś zalega). Składki pobierane są za wszystkie miesiące z wyjątkiem wakacyjnych (czyli należy opłacić składki do czerwca włącznie). Pieniążki najlepiej przynieść na zbiórkę zastępu (dziewczyny) lub na zakończenie roku / zebranie z rodzicami.


Następną okazją do spotkania będzie obóz :) A po obozie zapraszamy na kolejne zbiórki - od września!
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo