FERIE Z 74 PDH :))

2014-01-26 14:25:12, komentarzy: 0
Ferie tuż, tuż, czas najwyższy podać więc szczegółowe informacje! :)

1) W najbliższy piątek (31.01.2014) zbiórka Dragonów jest odwołana. W zamian za to zapraszam WSZYSTKICH członków naszej drużyny na integracyjną "nockę"!
Spotykamy się pod Szkołą Podstawową nr 84 (godzina zostanie podana niebawem, ale prawdopodobnie około 18:00 - 18:30). Następnie razem przejdziemy do naszej drugiej harcówki (znajduje się ona przy ulicy Osinowej). Jest tam trochę więcej miejsca oraz kilka innych udogodnień. Jest to świetna okazja do poznania siebie nawzajem, spędzenia wspólnie czasu i zauważenia, że żeby się dobrze bawić nie trzeba opuszczać własnej dzielnicy :) W planach dużo gier, zabaw, oglądanie filmów, śpiewanki oraz mnóstwo śmiechu! A jeśli pogoda pozwoli to również lepienie bałwana i inne zabawy na śniegu.
Punktem kulminacyjnym nocki będzie wyjście na lodowisko z całym szczepem (w sobotę o 16:00). Powrót około 17:30 na przystanku autobusowym "Łozowa". Stamtąd wrócimy na chwilę do harcówki po zostawione rzeczy (żebyśmy nie musieli jeździć z nimi w jedną i drugą stronę). Należy zabrać ze sobą pieniążki na wstęp oraz wypożyczenie łyżew (można zabrać swoje łyżwy).

Podaję ceny:
Bilet ulgowy: 7zl (/45 min)
Wypożyczenie łyżew: 5zl
Wypożyczenie szafki: 1zl


Istnieje oczywiście możliwość wzięcia udziału w samej nocce i nie jechaniu ze szczepem na łyżwy, aczkolwiek serdecznie zachęcam do skorzystania z obydwu proponowanych atrakcji :)

Bardzo proszę, zabrać również ze sobą: dwa bilety ulgowe na 15 minut, ważną legitymację, mundur, śpiwór, karimatę, piżamkę, chleb i coś do obkładu na kolację i śniadanie, kubek, menażkę, przybory kosmetyczne, ciepłe czapki, szaliki i rękawiczki, można zabrać gry planszowe.


2) W ferie harcerki i harcerzy z Eskapady czeka również:
4.02 (wtorek) - Druh Grzesiu nauczy nas przyrządzać smaczne sałatki. Prosimy więc zabrać ze sobą menażki lub inne miski, sztućce oraz w miarę możliwości jakieś składniki - jak np. owoce do sałatki owocowej.

7.02 (piątek) - Jeśli tylko pogoda pozwoli to tego dnia pójdziemy na sanki! Prosimy więc zabrać ze sobą cieplutkie ubranko i sanki, jabłuszka bądź inne przedmioty do zabawy w śniegu. Jeśli nie będzie śniegu spotkanie odbędzie się w harcówce (o tym poinformuję Waszych rodziców wcześniej drogą mailową oraz zamieszczona zostanie informacja na stronie www.74pdh.poznan-wilda.pl).

11.02 (wtorek) - Popracujemy trochę m.in. nad zaufaniem w drużynie. Odbędą się gry i zabawy team-buildingowe. Być może wyruszymy również na krótką grę terenową po okolicy.

13.02 (czwartek) - Druh Sebastian z 92PDH przeprowadzi dla nas zajęcia z pierwszej pomocy. Dowiemy się jak sobie radzić w pewnych sytuacjach, jak wezwać pomoc i postaramy się zrozumieć, dlaczego udzielanie pomocy przedmedycznej jest ważne.
Wszystkie cztery zbiórki odbędą się w harcówce przy ulicy Osinowej. Za każdym razem spotykać się będziemy o godzinie 12:00 na skrzyżowaniu ulicy Łozowej z Osinową. Spotkania potrwają do 14:30.

Zachęcam również do zabrania znajomych, którzy również spędzają ferie w mieście. Im nas więcej - tym weselej :)

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo