BRAK ZBIÓREK + SOBOTNIA WYCIECZKA

2015-05-11 20:39:06, komentarzy: 0
W tym tygodniu zbiórki zastępów nie odbędą się. W zamian za to w sobotę 16.05 wybieramy się całą drużyną do Rogalowego Muzeum Poznania na Starym Rynku :) Wycieczka organizowana jest w ramach zdawanej aktualnie przez wszystkich sprawności Poznaniaka.

Spotykamy się o 11:25 na pętli tramwajowej Dębiec (tramwaj mamy o 11:36, dlatego proszę o punktualność). Na pokaz w muzeum umówieni jesteśmy na godzinę 12:30, wcześniej chcemy wspólnie obejrzeć koziołki i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Szczegółowe informacje dotyczące wizyty w Muzeum znajdziecie na stronie: http://rogalowemuzeum.pl/program/#pokazy-rogalowe

Pokaz potrwa około 45 minut. Zatem na Dębcu powinniśmy być około godziny 13:40-45.

Bardzo proszę, aby każdy miał przy sobie aktualną legitymację szkolną, dwa bilety na 45 minut (tramwaj jedzie około 16 minut) oraz 12zł na bilet do Muzeum.

Mam nadzieję, że w sobotę zobaczymy się w dużym gronie. Zachęcam, abyście zabrali na wycieczkę swoich znajomych, przyjaciół lub rodzeństwo :)

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo