biwak rodzicowy :)

2013-05-13 18:43:39, komentarzy: 0
Jak co roku organizujemy dwudniowy biwak "rodzicowy". Ideą tego wyjazdu jest integracja pokoleń, zaprezentowanie rodzicom pracy harcerskiej "od środka", odpoczynek na łonie natury, wspólne spędzenie czasu dzieci, rodziców i funkcyjnych szczepu.
Informator w zakładce DO POBRANIA.
W czasie biwaku obowiązuje Prawo Harcerskie oraz regulamin miejsca ( http://23dsh.wedrownik.net/index.php?option=com_content&view=article&id=78&Itemid=58 ).
Leśniczówkę można obejrzeć tutaj: http://www.sylmar360.pl/helenopol/1.swf
Jeżeli ktoś miałby wolne miejsca w samochodzie proszę o informację w ciągu 2-3 dni (mogę być też miejsca pojedyncze). Chcielibyśmy, aby osoby, które nie mają własnego środka transportu mogły także uczestniczyć w wyjeździe.

Gdyby ktoś nie chciał/nie mógł zostać do niedzieli proszę o informację. Wtedy od kosztów wyjazdu proszę odjąć 15zł za nocleg. Typowe zajęcia w sobotę skończą się około 20:00. Zachęcam jednak do uczestniczenia w całym wyjeździe.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo