1% dla ZHP! 1% dla II Szczepu!

2014-01-17 11:23:19, komentarzy: 0

CZUWAJ!
Serdecznie zachęcamy wszystkich sympatyków harcerstwa i nie tylko do wsparcia II Szczepu Drużyn Harcerskich i Zuchowych im. Jana Rodowicza "Anody" (w skład którego wchodzi nasza drużyna) poprzez przekazanie nam 1%, a także udostępnienie tej informacji rodzinom, przyjaciołom, czy też współpracownikom.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.1procentdlazhp.jimdo.pl, gdzie można dowiedzieć się więcej o akcji i przekonać, że przekazanie 1% podatku na nasze środowisko harcerskie to doskonały wybór. 

 

Bez Twojej pomocy będziemy działać, ale z Twoją pomocą możemy swoim działaniem objąć jeszcze jedno dziecko więcej, dać mu alternatywę, wskazać dobrą drogę do dorosłości!


Promocyjny plakat z numerem KRS znajduje się w zakładce "Do pobrania".

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo