"Otwarty świat" - propozycja na sobotę

2013-11-25 17:32:07, komentarzy: 0
Serdecznie zapraszam do spędzenia miłej andrzejkowej soboty! Propozycja o tyle ciekawa, o ile również pożyteczna (a przecież "Harcerz służy Bogu, ludziom i Ojczyźnie.").  Jest to niezwykłe wydarzenie - akcja charytatywna dla dzieci ze szkoły na Piątkowie. W szkole tej uczą się dzieci niepełnosprawne fizycznie, ale w budynku brakuje niestety windy. Dzieci są noszone po schodach, ale jest to ogromny problem.
30.11 między godziną 11:00 a 14:00 w Pawilonie Nowa Gazownia w Poznaniu (Ewangelicka 1) odbędzie się mnóstwo koncertów i programów dla dzieci. Główną atrakcją jest koncert zespołu YesKiezSirumem grającego w projekcie "W górach jest wszystko, co kocham". Warto przyjść i dorzucić parę groszy na szczytny cel, a przy okazji w miłej atmosferze i wśród tyyylu ciekawych atrakcji spędzić kilka sobotnich godzin z rodziną ;)


Zapraszam i gorąco polecam!
Poniżej plakat ze szczegółami:


« powrót

Dodaj nowy komentarz

Ciekawie napisane informcje niezbędne do zaliczania niektórych zadań na próbach! :)

JANUSZ KORCZAK - MYŚLI
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym ja działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, ale ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

"Nie wolno zostawiać świata takim, jakim jest."

"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Wyszukiwarka

Kreator www - przetestuj za darmo